Oficjalna Strona PPS [PPS]Polski Pro Server[PPS]

Oficjalna Strona Polskiego Super Serwera.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

ip Serwera: 91.203.223.75:8024

#1 2011-02-08 11:21:50

Ozijar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 14
Punktów :   

Problemy

Jeżeli naprzykład wciąż wyrzuca cię z serwera czy masz inne problemy prosimy o ich zgłoszenie, aby usunąć usterkę.




Pozdrawiam  Ozijar

Offline

 

#2 2017-02-01 19:43:05

kedzik

Nowy

Zarejestrowany: 2017-02-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Problemy

Witam nw czy to dobry zakładka do tego tematu ale po prostu z grubej ... administracja servera only DD leży totalnie admini oczywiście nie wszyscy ale duża większośc nie piszą ani nie ostrzegaja przed banem i dostajesz bana bez reasona okej pierwszy ban 12 h za nic bo nic nie pisalo przezylem ale kojeny tym razem za podszywkę DZISIAJ na 2 dni to lekka przesada ... admini wgl nie czytaja tego co gracz ma do powiedzienia, kompletnie nadużywaja swoich mocy że tak to ujmę i nie każdemu chce sie zakladac konto i takie cos pisac ale pisze bo i tak sie nudze i wiem ze nic z tym nie zrobicie bo wiekszosc adminow to po znajomosci i ma je polowa servera.. do rzeczy za nikogo sie nie podszywałem gram od paru dni po paruletniej przerwie i zrobilem sb z ziomkiem klan KoS który jak teraz sie okazalo juz istnieje a my o tym nie wiedzielismy i bany za podszywke ciagle admini nic nie chcieli nam napisac o co cho.... Co jest do uj pana? Czy tak ma wygladac adm na kazdym waszym servie? Dzisiaj dostalem na 2 dni prosze o unbana i od razu zmienie nazwe teamu itp gdyz teraz juz wiem o co chodzi z góry thx za rozpatrzenie normalnego administratora moj nick w grze kęDZIK

Offline

 
Nasz Nowy Server [PPS]Polski Pro Server[PPS] ip: 91.203.223.75:8024

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plGetback smsy www Asumin opinie